Em 0006

 

Retelistica

36 Articol(e)

pe pagina

Lista  Tabel 

Seteaza descrescator
  1. Optical Transcevier WS-5484, 10/100/1000

    Optical Transcevier WS-5484, 10/100/1000
    Dual data-rate of 1.25Gbps/1.0625Gbps Operation 850Nm VCSEL Laser and pin photodetector Duplex SC optical interf... Vezi mai mult
    Cod produs: RET722
    40 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  2. Optical Transceiver 3com, 850 mm, 1024 Mbps, GBIC,SFP,XFP,X2,XENPAK

    Optical Transceiver 3com, 850 mm, 1024 Mbps, GBIC,SFP,XFP,X2,XENPAK
    Marca: 3 COM Model:3csfp91 Viteza: 1024 mbps Compatibilitate: GBIC,SFP,XFP,X2,XENPAK Vezi mai mult
    Cod produs: RET719
    75 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  3. Media convertor BayNetwaroks BayStack 30T Fast Ethernet Speed Converter, 10/100 base TX

    Media convertor BayNetwaroks BayStack 30T Fast Ethernet Speed Converter, 10/100 base TX
    Tip: Desktop Media Converter Conectivitate: Wierd Data link protocol: Fast ethernet, ethernet Data transfer ... Vezi mai mult
    Cod produs: RET720
    79 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  4. Siemens HiNet WS 4600, 24 porturi RJ-45

    Siemens HiNet WS 4600, 24 porturi RJ-45
    Model: Siemenes HiNet WS4600 Porturi: 24 x RJ45 VIteza: 10/100 Managemente: Da Consola: 1 x RS232 Vezi mai mult
    Cod produs: RET734
    80 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  5. NORTEL Networks BayStack 450-24T, 24 porturi 10/100

    NORTEL Networks BayStack 450-24T, 24 porturi 10/100
    Porturi: x24 10/100 Aggregate Throughput : 3 million packets per second Switched 10 Mbps Port Forwarding Rate: 1... Vezi mai mult
    Cod produs: RET736
    99 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  6. Modul Cisco WS-X5234, RJ-45 24 porturi, 10/100

    Modul Cisco WS-X5234, RJ-45 24 porturi, 10/100
    Model: Cisco WS-X5234-RJ-45 Porturi: 24 x 10/100 rj-45 Standarde: IEEE 802.3u, IEEE 802.3, IEEE 802.1 Memori... Vezi mai mult
    Cod produs: RET723
    99 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  7. Switch 16 porturi D-link DES-1016D

    Switch 16 porturi D-link DES-1016D
    Porturi: 16 x 10/100Mbps Compatibilitate: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, ANSI/I... Vezi mai mult
    Cod produs: RET755
    99 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  8. Optical transceiver Finisar FTRJ-8519P1BNL, IBM 53p0407, 2000 Mbps, Mini GBIC

    Optical transceiver Finisar FTRJ-8519P1BNL, IBM 53p0407, 2000 Mbps, Mini GBIC
    Produs: Optical Transceiver (Receptor- Emitator Fibra optica) Viteza de transfer date: 2.125 Mbps Interfata cone... Vezi mai mult
    Cod produs: RET721
    99 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  9. Modul Cisco WS-x5201R, 12 porturi fibra optica 100BaseFX

    Modul Cisco WS-x5201R, 12 porturi fibra optica 100BaseFX
    Model: Cisco WS-x5201R Porturi: 12 porturi fibra optica Viteza transfer: 100 mbps Tip fibra: 100BASE FX Vezi mai mult
    Cod produs: RET724
    99 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  10. Alcatel OmniAccess 512, 12 porturi 10/100

    Alcatel OmniAccess 512, 12 porturi 10/100
    Dimensiuni: 444 mm (L) x 310mm (W) x 44 mm (H) Greutate: 4.6 Kg Consum: 50W typical, 170 BTU / hr Tempe... Vezi mai mult
    Cod produs: RET735
    99 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  11. NORTEL Networks BayStack 450-24T, 24 porturi 10/100, 2 porturi fibra 10/100

    NORTEL Networks BayStack 450-24T, 24 porturi 10/100, 2 porturi fibra 10/100
    Porturi: x24 10/100, x2 fibra 10/100 Aggregate Throughput : 3 million packets per second Switched 10 Mbps Port F... Vezi mai mult
    Cod produs: RET737
    119 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  12. 3COM SuperStack II Switch 3300 FX, 8 porturi fibra, 2 porturi RJ-45, Rackabil

    3COM SuperStack II Switch 3300 FX, 8 porturi fibra, 2 porturi RJ-45, Rackabil
    Marca: 3 COM Serie: SuperStack II Model: Switch 3300 FX 3C16982 Porturi: 8 x Fibra TX/RX, 2 x 10base-t/100ba... Vezi mai mult
    Cod produs: RET757
    119 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  13. 3COM SuperStack II Switch 3300, 24 porturi

    3COM SuperStack II Switch 3300, 24 porturi
    Interfata/ porturi: 24 x RJ-45 10/100Base-TX LAN Consola management: x1 Stack: x1 Port Internet Rapid: DA Vezi mai mult
    Cod produs: RET738
    149 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  14. Cisco WS-X6K-SUP1A-2GE, Catalyst 6000 Supervisor Engine1A Enhanced QoS 2GE

    Cisco WS-X6K-SUP1A-2GE, Catalyst 6000 Supervisor Engine1A Enhanced QoS 2GE
    Sloturi: 2 x GBIC Sloturi: 1 x PCMCIA Brand/model: Cisco WS-X6K-SUP1A-2GE Management: Cisco Discovery Protoc... Vezi mai mult
    Cod produs: RET725
    149 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  15. ForeRunner ES-3810, 72 porturi RJ-45, 1 x 10/10base-tx

    ForeRunner ES-3810, 72 porturi RJ-45, 1 x 10/10base-tx
    Avem modele cu 1-2 sau 3 module de retea ( ESM 24 porturi) Porturi: 72 x 10Mb, 1 x 1000Mb Surse alimentare: 2 x ... Vezi mai mult
    Cod produs: RET739
    169 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  16. IBM Nways 8275 Model 326, 24-porturi 10/100

    IBM Nways 8275 Model 326, 24-porturi 10/100
    Brand: IBM Model: 8275-326 Porturi: 2 module a 12 porturi 10Base-T/100Base-TX (total 24 porturi RJ-45), 1 manag... Vezi mai mult
    Cod produs: RET740
    169 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  17. Lantronix SCS200, 10/100

    Lantronix SCS200, 10/100
    Securitate si autentificare: Secure Shell (SSH), Utilizator individual/parola, PAP/CHAP (PPP), Modem Dial-back, Autoriza... Vezi mai mult
    Cod produs: RET733
    179 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  18. IBM Nways 8270 Model 800, 20 porturi 10/100, 1 port fibra optica

    IBM Nways 8270 Model 800, 20 porturi 10/100, 1 port fibra optica
    Tip: Switch Rackabil-Desktop Remote Management Protocol: SNMP Compliant Standards: IEEE 802.5 Interfaces: 1.... Vezi mai mult
    Cod produs: RET741
    179 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  19. IBM 2109-S08, 8 Porturi Fibra, Management serial si RJ-45, 2 Surse redundante

    IBM 2109-S08, 8 Porturi Fibra, Management serial si RJ-45, 2 Surse redundante
    General: Fibre-channel protocol American National Standards Institute (ANSI) fibre-channel ANSI Standard (FC-PH) F... Vezi mai mult
    Cod produs: RET742
    179 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  20. 3COM SuperStack 3 Switch 3300 XM, 24 porturi

    3COM SuperStack 3 Switch 3300 XM, 24 porturi
    Model: SuperStack 3 Switch 3300 XM Porturi: x24, 10/100 Conectori: x1 matrix Dimensiuni: 11.8 x 17.3 x 1.7 Vezi mai mult
    Cod produs: RET743
    199 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  21. 3COM SuperStack 3 Switch 3300, 24 porturi, model 3C16980A

    3COM SuperStack 3 Switch 3300, 24 porturi, model 3C16980A
    Brand: 3COM Serie: SuperStack 3 Switch 3300 Model: 3C16980A Porturi: x24, 10/100 Conectori: x1 matrix, 1... Vezi mai mult
    Cod produs: RET744
    199 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  22. Modul Cisco WS-X5530-E3A, Supervisor Engine III Base

    Modul Cisco WS-X5530-E3A, Supervisor Engine III Base
    Model: Cisco WS-X5530-E3A Supervisor Engine: III Base Module with NFFC II-A - control processor Procesor: 1 x I... Vezi mai mult
    Cod produs: RET726
    199 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  23. Alcatel OmniStack OS-4024G, 24 x10/100 BaseT, 2 x 1000BaseFX

    Alcatel OmniStack OS-4024G, 24 x10/100 BaseT, 2 x 1000BaseFX
    Produs: Alcatel Omnistack 4024 Model: OS-4024G Porturi: 24 x 10/100BaseT, 2x 1000BaseFX Management: SNMP, RM... Vezi mai mult
    Cod produs: RET745
    199 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  24. Brocade SilkWorm II Fibre Channel Switch, 16 Porturi Gbic 1036Mbps, Management rj-45

    Brocade SilkWorm II Fibre Channel Switch, 16 Porturi Gbic 1036Mbps, Management rj-45
    Switch-ul vine fara modulele Gbic, acestea se achizitioneaza separat ! Brand: Brocade Model: SilkWorm II Fibre ... Vezi mai mult
    Cod produs: RET746
    219 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  25. Nokia IP530 Hardware Firewall

    Nokia IP530 Hardware Firewall
    Internet Protocols: ARP,BGP-4 [software option],Bootp/DHCP Relay,CIDR,COPS,Diff Serv (Expedited Forwarding),DVMRP,GRE,IC.. Vezi mai mult
    Cod produs: RET732
    239 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  26. Cisco Catalyst WS-C5505 Switch Chassis Bulk

    Cisco Catalyst WS-C5505 Switch Chassis Bulk
    Modulele din poza se achizitioneaza separat, pretul este pentru carcasa bulk (fara module) Model: WS-C5505 Perfo... Vezi mai mult
    Cod produs: RET727
    249 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  27. Compaq StorageWorks San Switch 16, 16 porturi fibra Gbic, Management RJ-45

    Compaq StorageWorks San Switch 16, 16 porturi fibra Gbic, Management RJ-45
    Specificatii tehnice: Numar porturi fibra: 16 Universal Ports (FC SAN Switch/16) Viteza port: 1.0625 Gb/sec Operation m... Vezi mai mult
    Cod produs: RET747
    249 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  28. CARCASA Cisco Catalyst WS-C5500, 13 Sloturi module, 2 Surse 1100 W

    CARCASA Cisco Catalyst WS-C5500, 13 Sloturi module, 2 Surse 1100 W
    Atentie ! CARCASA ESTE BULK, VINE FARA MODULE INSTALATE. MODULELE SE ACHIZITIONEAZA SEPARAT. PENTRU CONFIGURATII SI OFER... Vezi mai mult
    Cod produs: RET728
    399 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  29. 3COM CoreBuilder 7000, 32 porturi fibra optica, 12 porturi RJ-45

    3COM CoreBuilder 7000, 32 porturi fibra optica, 12 porturi RJ-45
    3COM CoreBuilder 7000, 32 porturi fibra optica, 12 porturi RJ-45 Vezi mai mult
    Cod produs: RET748
    449 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  30. 3COM CoreBuilder 7000, 21 porturi fibra optica

    3COM CoreBuilder 7000, 21 porturi fibra optica
    Model: 3C37002A Tip: Rackabil - Extern Module suportate: x 6 Processor: 1 x Intel i960 Memorie RAM: 32 M... Vezi mai mult
    Cod produs: RET749
    549 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  31. Switch ATM ForeRunner ASX-1000, Management, Fibra optica, RJ-45

    Switch ATM ForeRunner ASX-1000, Management, Fibra optica, RJ-45
    Model: Forerunner ASX 1000 Management: Da, RJ45 & RS232 Surse ALimentare: 2 Interfete Control: 7 modu... Vezi mai mult
    Cod produs: RET750
    594 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  32. 3COM CELLPlex 7000, 32 porturi fibra optica

    3COM CELLPlex 7000, 32 porturi fibra optica
    Model: 3C37001 Tip: Rackabil - Extern Porturi: 4 module x 8 porturi fiecare Interfara porturi: 10/100/1000 B... Vezi mai mult
    Cod produs: RET751
    599 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  33. Cisco Catalyst WS-C5505 Switch, 2 x Super Engine, 72 x Rj-45 10/100

    Cisco Catalyst WS-C5505 Switch, 2 x Super Engine, 72 x Rj-45 10/100
    Model: WS-C5505 Performance: 3.6Gbps Backplane Speed Interfata/Porturi: LAN Sursa Alimentare: 2 x 376 W Vezi mai mult
    Cod produs: RET729
    695 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  34. Allied Telesyn AT-8000S/24, 24 x 10/100, 2 x 10/100/1000, 2 x SFP

    Allied Telesyn AT-8000S/24, 24 x 10/100, 2 x 10/100/1000, 2 x SFP
    Model: AT-8000S/24 Interfata: 26 x Rj-45, 2 x SFP Gbic (Porturi goale), 1 x Stack in, 1 x Stack Out, 1 x consola ser... Vezi mai mult
    Cod produs: RET752
    849 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  35. Cisco Catalyst WS-C5500, 13 Sloturi module, 2 Surse 1100 W, 216 RJ-45, 2 x Super engine, 3 x Fibra optica

    Cisco Catalyst WS-C5500, 13 Sloturi module, 2 Surse 1100 W, 216 RJ-45, 2 x Super engine, 3 x Fibra optica
    Brand: Cisco Product Line: Catalyst Product Series: 5000 Product Model: WS-C5500 Interfata/porturi: LAN Vezi mai mult
    Cod produs: RET731
    1499 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     
  36. 3Com 3C16850, 7700, 20 porturi 1000base-x gbic, 20 porturi rj-45 10/100/1000, management

    3Com 3C16850, 7700, 20 porturi 1000base-x gbic, 20 porturi rj-45 10/100/1000, management
    General: Module: 1 x Management (Consola si RJ-45 retea10/100), 1 x 20 porturi MiniGbic 1000Base-X, 1 x 20 porturi RJ-4... Vezi mai mult
    Cod produs: RET753
    3989 RON
     (TVA inclus)
    Chat cu Yahoo Messanger
     

36 Articol(e)

pe pagina

Lista  Tabel 

Seteaza descrescator
 
SEO